Виявлення бактеріальної ДНК Бабезіозу (Babesia spp)

ПЛР01002
488,00
грн.
Опис дослідження
Бабезіоз (так звана “техаська лихоманка”) — гостра або хронічна трансмісивна, природно-осередкова хвороба собак та інших м’ясоїдних тварин, що характеризується високою температурою, пригніченням, анемією, жовтяничністю слизових оболонок, розладом серцево-судинної, нервової систем та функцій органів травлення. Збудником є найпростіші – бабезії, що належать до типу Protozoa. Хвороба може мати як безсимптомний перебіг, так і тяжкий прогресуючий з летальними наслідками. Основним засобом профілактики бабезіозу тварин є недопущення нападу на них кліщів.
Відбір проби до дослідження
Виявлення ДНК Babesia spp (BPET) в крові,  сироватці, уражених органах (печінка, селезінка та нирки). 
Кров – Для запобігання згортання крові кров слід відбирати в пробірки з речовиною EDTA. Достатньою кількістю для виконання аналізу є 0,5 мл - 1 мл повної крові. Пробірку слід струсити, щоб кров змішалася з речовиною, що перешкоджає згортанню крові.
Зразки патологічного матеріалу тварин відбирають у вигляді шматочків 1-2см, поміщають в стерильні флакони або пакети, герметично їх закривають, складав в загальний поліетиленовий пакет, охолоджують і транспортують в лабораторію, обкладаючи холодоагентами.
Вимога до біоматеріалу
При взятті матеріалу необхідно забезпечити умови, що виключають контамінацію зразка суміжними ділянками шкіри, інших поверхонь.
Кількість матеріалу має бути достатньою для проведення дослідження.
Доставляють в лабораторію в день відбору або на наступний день, зберігаючи при температурі від 2 до 8 ° С. Допускається зберігання матеріалу при температурі не вище мінус 16 ° С протягом 30 днів.