Виявлення вірусної ДНК Імунодефіциту котів (Feline Inmunodeficiency virus)

ПЛР01011
488,00
грн.
Опис дослідження
Вірусний імунодефіцит котів (інфекційний імунодефіцит) – латентна вірусна інфекція, що викликається Т-лімфотропним вірусом імунодефіциту кішок (FIV – Feline Immunodeficiency Virus) і характеризується ураженням імунної системи. Збудник – РНК-вмісний лентивірус із родини ретровірусів, як і інший ретровірус – FeLV, FIV має зворотню транскриптазу, унікальний фермент, за допомогою якого генетична інформація вірусу, закодована в РНК, транскрибується на молекулу ДНК, яка вбудовується в геном клітини господаря. Вірус схожий на вірус СНІДу, але є суворо специфічним (люди не заражаються FIV). Є дані, що FIV може також персистувати в стромальних клітинах кісткового мозку. Частіше хворіють безпритульні коти віком 5–10 років. Як правило, хворіють дорослі тварини. Інфекція поширена серед домашніх котів, є лише поодинокі повідомлення про носійство FIV у диких котів. Джерелом збудника інфекції є хворі і вірусоносії. Вірус виділяється зі слиною і передається при укусах.
Відбір проби до дослідження
Виявлення вірусної ДНК Імунодефіциту котів (FIV) в зразках  крові.
Кров – Для запобігання згортання крові кров слід відбирати в пробірки з речовиною EDTA. Достатньою кількістю для виконання аналізу є 0,5 мл - 1 мл повної крові. Пробірку слід струсити, щоб кров змішалася з речовиною, що перешкоджає згортанню крові.
Вимога до біоматеріалу
При взятті матеріалу необхідно забезпечити умови, що виключають контамінацію зразка суміжними ділянками шкіри, інших поверхонь.