Виявлення вірусної ДНК Парвовірозу собак (Canine Parvovirus 2)

ПЛР01006
488,00
грн.
Опис дослідження
Парвовіроз собак (Parvovirus enteritis) – висококонтагіозна вірусна хвороба цуценят, що характеризується гострим геморагічним ентеритом, зневодненням організму, лейкопенією й міокардитом. Збудник – ДНК-вірус родини Parvoviridae. За структурою споріднений зі збудниками панлейкопенії котів і ентериту норок. У зв’язку з невеликими розмірами генома ДНК кодує лише декілька структурних білків. Висока резистентність збудника до фізико-хімічних факторів обумовлює можливість тривалого його збереження в зовнішньому середовищі. До захворювання сприйнятливі собаки різного віку, але найбільш схильні цуценята у віці від 2-х до 16-ти тижнів. Джерелом збудника інфекції є хворі й перехворілі собаки в перші кілька місяців після клінічного одужання. Парвовірус виділяється у зовнішнє середовище з фекаліями, слиною й блювотними масами.
Відбір проби до дослідження
Виявлення вірусної ДНК Парвовірозу собак 2-го типу (CaPV) в зразках фекалій, ректальних мазків, уражених органів (кишечник, серце).
Патологічний матеріал. Зразки патологічного матеріалу тварин відбирають у вигляді шматочків 1-2см, поміщають в стерильні флакони або пакети, герметично їх закривають, складав в загальний поліетиленовий пакет, охолоджують транспортують в лабораторію, обкладаючи холодоагентами.
Фекалії. Відбирають в стерильну пробірку "Еппендорф" з фізіологічним розчином 0,5 мл.
Змиви. Змочують тампон (сваб) в фізіологічному розчині, проводять тампоном по слизової оболонці прополіскують в пробірці. Дану процедуру проводять шляхом обережного обертання тампона навколо своєї осі. Потім, кінець ватної палички або бактеріологічного аплікатора поміщається в пробірку чи відрізають, так щоб його робоча частина містилася в пробірку "Еппендорф" з фізіологічним розчином 0,5 мл.
Вимога до біоматеріалу
При взятті матеріалу необхідно забезпечити умови, що виключають контамінацію зразка суміжними ділянками шкіри, інших поверхонь.
Кількість матеріалу має бути достатньою для проведення дослідження.
Доставляють в лабораторію в день відбору або на наступний день, зберігаючи при температурі від 2 до 8 ° С. Допускається зберігання матеріалу при температурі не вище мінус 16 ° С протягом 30 днів.