Виявлення бактеріальної ДНК Бруцельозу дрібних тварин (Brucella spp.)

ПЛР01015
488,00
грн.
Опис дослідження
Бруцельоз - хронічне інфекційне захворювання, що викликається грамнегативними коккобацілламі роду Brucella. Собаки схильні до інфікування чотирма з шести видів Brucella - B. melitensis, B. abortus, B. suis і B. сanis. Найбільш небезпечний для собак вид B. canis, оскільки домашні і дикі псові служать біологічними господарями для цього виду. B. canis проникає в організм собаки через неушкоджені слизові оболонки травного тракту з кормом і водою, при поїданні абортованих плодів, плацент, через статеві шляхи, кон'юнктиви. Потрапивши в організм тварини, патогенні мікроорганізми з потоком крові розносяться в усі паренхіматозні органи (печінку, селезінку), кістковий мозок і лімфовузли, де вони розмножуються. Особливо часто вражаються органи статевої системи (насінники і їх придатки, уретра, тканини матки і піхви). B. canis може існувати в організмі собаки протягом тривалого часу, не викликаючи клінічних проявів. Часто протягом бруцельозу приймає хронічну форму з періодичними загостреннями запального процесу. Відзначають збільшення периферичних лімфатичних вузлів, ураження селезінки, печінки, суглобів. Найбільш небезпечний бруцельоз для вагітних, бо викликає зараження плодів і аборти. Величезна кількість B. canis міститься в плаценті, навколоплідній рідини і тканинах абортованих плодів.
Відбір проби до дослідження
Виявлення бактеріальної ДНК Бруцельозу в зразках молока, вагінальних/ендоцервікальних секретів, плаценти, тканин плоду.
Кров – Для запобігання згортання крові кров слід відбирати в пробірки з речовиною EDTA. Достатньою кількістю для виконання аналізу є 0,5 мл - 1 мл повної крові. Пробірку слід струсити, щоб кров змішалася з речовиною, що перешкоджає згортанню крові.
Патологічний матеріал. Зразки патологічного матеріалу тварин відбирають у вигляді шматочків 1-2см, поміщають в стерильні флакони або пакети, герметично їх закривають, складав в загальний поліетиленовий пакет, охолоджують транспортують в лабораторію, обкладаючи холодоагентами.
Вимога до біоматеріалу
При взятті матеріалу необхідно забезпечити умови, що виключають контамінацію зразка суміжними ділянками шкіри, інших поверхонь.
Кількість матеріалу має бути достатньою для проведення дослідження.
Доставляють в лабораторію в день відбору або на наступний день, зберігаючи при температурі від 2 до 8 ° С. Допускається зберігання матеріалу при температурі не вище мінус 16 ° С протягом 30 днів.