Виявлення вірусної ДНК Герпесвірусу котів (Feline Herpesvirus)

ПЛР01010
488,00
грн.
Опис дослідження
Котячий інфекційний ринотрахеїт (вірусний нежить, герпесвірусний ринотрахеїт) – гостре або хронічне контагіозне захворювання, що виникає у котів будь-якого віку; характеризується лихоманкою, катаральним запаленням верхніх дихальних шляхів і ураженням очей. Збудник – ДНК-вмісний вірус родини Herpesviridae, має ліпопротеїнову оболонку. Герпесвірус локалізується і розмножується в покривному епітелії глотки. Герпесвірусні інфекції котів широко поширені серед представників родини котячих. Можуть хворіти коти всіх порід незалежно від віку, однак найбільш чутливими є кошенята від двох місяців до року, а також кошенята-сисуни. Джерелом збудника є хворі тварини і вірусоносії, які можуть виділяти вірус протягом двох років після одужання.
Відбір проби до дослідження
Виявлення вірусної ДНК Герпесвірусу котів (FHV1) в зразках  крові, ротоглоточних та кон’юктивних мазків.
Кров – Для запобігання згортання крові кров слід відбирати в пробірки з речовиною EDTA. Достатньою кількістю для виконання аналізу є 0,5 мл - 1 мл повної крові. Пробірку слід струсити, щоб кров змішалася з речовиною, що перешкоджає згортанню крові.
Змиви. Змочують тампон (сваб) в фізіологічному розчині, проводять тампоном по слизової оболонці прополіскують в пробірці. Дану процедуру проводять шляхом обережного обертання тампона навколо своєї осі. Потім, кінець ватної палички або бактеріологічного аплікатора поміщається в пробірку чи відрізають, так щоб його робоча частина містилася в пробірку "Еппендорф" з фізіологічним розчином 0,5 мл.
Вимога до біоматеріалу
При взятті матеріалу необхідно забезпечити умови, що виключають контамінацію зразка суміжними ділянками шкіри, інших поверхонь.
Кількість матеріалу має бути достатньою для проведення дослідження.
Доставляють в лабораторію в день відбору або на наступний день, зберігаючи при температурі від 2 до 8 ° С. Допускається зберігання матеріалу при температурі не вище мінус 16 ° С протягом 30 днів.