Виявлення вірусної ДНК Панлейкопенії котів (Feline Panleukopenia virus)

ПЛР01013
488,00
грн.
Опис дослідження
Панлейкопенія котів (чума, інфекційний парвовірусний ентерит, тиф, заразний агранулоцитоз) – висококонтагіозна гостроперебігаюча вірусна хвороба ссавців родини котячих, собак, куницевих, єнотових, що характеризується ураженням шлунково-кишкового тракту тварин і значним зниженням загальної кількості лейкоцитів, а також ураженням респіраторних органів, серця, загальною інтоксикацією та зневодненням. Збудник – ДНК-вірус із родини парвовірусів (Parvoviridae). Хворіють домашні коти й інші представники родини котячих (тигри, леви, леопарди), родини куницевих (норки, тхорі), родини єнотових (носухи, єноти) і родини віверрових (віверри). Хворіють частіше молоді коти у 7–12-місячному віці, але іноді й дорослі тварини. Дж ерелом збудника є хворі тварини і вірусоносії (для панлейкопенії характерно приховане вірусоносійство). Смертність за гострого перебігу складає 25–75 %. Відсоток смертності від цього захворювання у кошенят – до 90 %.
Відбір проби до дослідження
Виявлення вірусної ДНК Панлейкопенії котів (FPLV) в зразках крові, патологічного матеріалу  (кишковик), ректальних мазків, та фекалій.
Кров – Для запобігання згортання крові кров слід відбирати в пробірки з речовиною EDTA. Достатньою кількістю для виконання аналізу є 0,5 мл - 1 мл повної крові. Пробірку слід струсити, щоб кров змішалася з речовиною, що перешкоджає згортанню крові.
Патологічний матеріал. Зразки патологічного матеріалу тварин відбирають у вигляді шматочків 1-2см, поміщають в стерильні флакони або пакети, герметично їх закривають, складав в загальний поліетиленовий пакет, охолоджують транспортують в лабораторію, обкладаючи холодоагентами.
Фекалії. Відбирають в стерильну пробірку "Еппендорф" з фізіологічним розчином 0,5 мл.
Змиви. Змочують тампон (сваб) в фізіологічному розчині, проводять тампоном по слизової оболонці прополіскують в пробірці. Дану процедуру проводять шляхом обережного обертання тампона навколо своєї осі. Потім, кінець ватної палички або бактеріологічного аплікатора поміщається в пробірку чи відрізають, так щоб його робоча частина містилася в пробірку "Еппендорф" з фізіологічним розчином 0,5 мл.
Вимога до біоматеріалу
При взятті матеріалу необхідно забезпечити умови, що виключають контамінацію зразка суміжними ділянками шкіри, інших поверхонь.
Кількість матеріалу має бути достатньою для проведення дослідження.
Доставляють в лабораторію в день відбору або на наступний день, зберігаючи при температурі від 2 до 8 ° С. Допускається зберігання матеріалу при температурі не вище мінус 16 ° С протягом 30 днів.