Виявлення ДНК Анаплазмоза (Anaplasma phagocytophilum)

ПЛР01014
488,00
грн.
Опис дослідження
Анаплазмоз - трансмісивне інфекційне захворювання, що викликається рикетсіями (Anaplasma phagocytophilum, грамнегативними, облігатними внутрішньоклітинними). Резервуарними господарями є гризуни і домашні жуйні (вівці, олені). Основний вектор передачі - іксодові кліщі, які передають збудника через стадії (від личинки, до німфи і дорослої стадії). Передача інфекції при укусі кліща відбувається через 24-48 годин від початку харчування. У збудника існує безліч штамів, які можуть відрізнятися по патогенності і тропізму до конкретного господаря. Найбільш часто інфекція викликає кульгавість, болі в суглобах, лихоманку, млявість і відсутність апетиту. У більшості інфікованих тварин симптоми проявляються протягом 1-7 днів, проте у деяких проявляються лише незначні симптоми або зовсім відсутні. Менш поширені клінічні ознаки включають блювоту, пронос, кашель і утруднене дихання. Дуже рідкими бувають неврологічні симптоми, такі як судоми.
Відбір проби до дослідження
Виявлення бактеріальної ДНК Анаплазмозу в зразках  крові, сироватці, уражених органів.
Кров – Для запобігання згортання крові кров слід відбирати в пробірки з речовиною EDTA. Достатньою кількістю для виконання аналізу є 0,5 мл - 1 мл повної крові. Пробірку слід струсити, щоб кров змішалася з речовиною, що перешкоджає згортанню крові.
Патологічний матеріал. Зразки патологічного матеріалу тварин відбирають у вигляді шматочків 1-2см, поміщають в стерильні флакони або пакети, герметично їх закривають, складав в загальний поліетиленовий пакет, охолоджують транспортують в лабораторію, обкладаючи холодоагентами.
Вимога до біоматеріалу
При взятті матеріалу необхідно забезпечити умови, що виключають контамінацію зразка суміжними ділянками шкіри, інших поверхонь.
Кількість матеріалу має бути достатньою для проведення дослідження.
Доставляють в лабораторію в день відбору або на наступний день, зберігаючи при температурі від 2 до 8 ° С. Допускається зберігання матеріалу при температурі не вище мінус 16 ° С протягом 30 днів.