Виявлення вірусної ДНК Аденовірозу собак (Canine Adenovirus type 2)

ПЛР01004
488,00
грн.
Опис дослідження
Аденовіроз собак, збудником якого є Canine Adenovirus type 2, проявляється у вигляді сухого кашлю, виділень з носа, зниження маси тіла. Типовий симптом аденовіроза є тривалий кашель, що переходить в блювоту або відрижку. При обстеженні відзначаються хрипи в легенях, почервоніння слизової і збільшення лімфовузлів. У більшості випадків температура тіла залишається нормальною. У молодих собак можуть виникнути такі ускладнення при аденовірозі, як втрата апетиту, пронос і блювота. Оскільки ці ознаки багато в чому схожі з симптомами чуми, необхідно якомога швидше звернутися до лікаря для точної постановки діагноза. Тривалість захворювання -не більше 10 днів. Собаки, які перенесли аденовіроз, набувають тривалий імунітет.
Відбір проби до дослідження
Виявлення вірусної ДНК Canine Adenovirus type 2 (CAV2)  в зразках респіраторних мазках та змивах уражених органах (легені).
Патологічний матеріал. Зразки патологічного матеріалу тварин відбирають у вигляді шматочків 1-2см, поміщають в стерильні флакони або пакети, герметично їх закривають, складав в загальний поліетиленовий пакет, охолоджують транспортують в лабораторію, обкладаючи холодоагентами.
Змиви. Змочують тампон (сваб) в фізіологічному розчині, проводять тампоном по слизової оболонці прополіскують в пробірці. Дану процедуру проводять шляхом обережного обертання тампона навколо своєї осі. Потім, кінець ватної палички або бактеріологічного аплікатора поміщається в пробірку чи відрізають, так щоб його робоча частина містилася в пробірку "Еппендорф" з фізіологічним розчином 0,5 мл.
Вимога до біоматеріалу
При взятті матеріалу необхідно забезпечити умови, що виключають контамінацію зразка суміжними ділянками шкіри, інших поверхонь.
Кількість матеріалу має бути достатньою для проведення дослідження.
Доставляють в лабораторію в день відбору або на наступний день, зберігаючи при температурі від 2 до 8 ° С. Допускається зберігання матеріалу при температурі не вище мінус 16 ° С протягом 30 днів.