Виявлення вірусної РНК Коронавірусу котів (Feline Coronavirus)

ПЛР01009
550,00
грн.
Опис дослідження
Котячий коронавірус (FCoV) - це позитивно-ланцюговий РНК-вірус, який інфікує котів у всьому світі. Це коронавірус виду Alphacoronavirus 1, що належить до родини Coronaviridae, роду Coronavirus. . Він має дві різні форми: котячий кишковий коронавірус (FеCV), який інфікує кишечник, та вірус інфекційного перитоніту котів (FIPV), який викликає захворювання котячий інфекційний перитоніт (FIP). Зазвичай це викликає безсимптомну інфекцію, але може викликати легку діарею. Поки що погано вивчені зміни у вірусі можуть привести до появи мутантів, які призводять до розвитку інфекційного перитоніту у кішок (FIP). Вони можуть виділяти велику кількість вірусу з фекаліями і служать постійним джерелом інфекції для інших кішок в навколишньому середовищі.
Відбір проби до дослідження
Виявлення вірусної РНК Коронавірусу котів (FCoV) в зразках крові, асцитної рідини та уражених органів (селезінка, печінка, нирки).
Кров – Для запобігання згортання крові кров слід відбирати в пробірки з речовиною EDTA. Достатньою кількістю для виконання аналізу є 0,5 мл - 1 мл повної крові. Пробірку слід струсити, щоб кров змішалася з речовиною, що перешкоджає згортанню крові.
Патологічний матеріал. Зразки патологічного матеріалу тварин відбирають у вигляді шматочків 1-2см, поміщають в стерильні флакони або пакети, герметично їх закривають, складав в загальний поліетиленовий пакет, охолоджують транспортують в лабораторію, обкладаючи холодоагентами.
Змиви. Змочують тампон (сваб) в фізіологічному розчині, проводять тампоном по слизової оболонці прополіскують в пробірці. Дану процедуру проводять шляхом обережного обертання тампона навколо своєї осі. Потім, кінець ватної палички або бактеріологічного аплікатора поміщається в пробірку чи відрізають, так щоб його робоча частина містилася в пробірку "Еппендорф" з фізіологічним розчином 0,5 мл.
Вимога до біоматеріалу
При взятті матеріалу необхідно забезпечити умови, що виключають контамінацію зразка суміжними ділянками шкіри, інших поверхонь.
Кількість матеріалу має бути достатньою для проведення дослідження.
Доставляють в лабораторію в день відбору або на наступний день, зберігаючи при температурі від 2 до 8 ° С. Допускається зберігання матеріалу при температурі не вище мінус 16 ° С протягом 30 днів.