Виявлення бактеріальної ДНК Бореліозу (Borrelia burgdorferi sensu lato)

ПЛР01003
488,00
грн.
Опис дослідження
Бореліоз собак (хвороба Лайма) - небезпечне природно-осередкове, трансмісивне інфекційне захворювання тварин, що викликається іксодових кліщів, в слині яких містяться бактерії, спірохетами роду Borrelia burgdorferi. Бореліоз перебігає гостро, підгостро і в хронічній формі, інколи безсимптомно. Спірохети, потрапляючи в організм, вражають центральну нервову систему, призводять до порушень в роботі серцево-судинної, опорно-рухової системи, незалежно від віку і породи. Особливо у маленьких цуценят бореліоз стати причиною летального результату.
Інтенсивність прояву симптоматики залежить від віку, загального стану організму, резистентності, імунітету, локалізації небезпечних бактерій.
Відбір проби до дослідження
Виявлення бактеріальної ДНК Borrelia burgdorferi  (BBSL) в зразках  крові та суспензії кліща.
Кров – Для запобігання згортання крові кров слід відбирати в пробірки з речовиною EDTA. Достатньою кількістю для виконання аналізу є 0,5 мл - 1 мл повної крові. Пробірку слід струсити, щоб кров змішалася з речовиною, що перешкоджає згортанню крові.
Вимога до біоматеріалу
При взятті матеріалу необхідно забезпечити умови, що виключають контамінацію зразка суміжними ділянками шкіри, інших поверхонь.
Кількість матеріалу має бути достатньою для проведення дослідження.
Доставляють в лабораторію в день відбору або на наступний день, зберігаючи при температурі від 2 до 8 ° С. Допускається зберігання матеріалу при температурі не вище мінус 16 ° С протягом 30 днів.