Виявлення бактеріальної ДНК Ерліхіозу (Ehrlichia spp)

ПЛР01007
488,00
грн.
Опис дослідження
Ерліхіоз тварин - трансмісивні захворювання, що викликається бактерією роду Ehrlichia, передається через укус кліщів. В організмі одного кліща можуть співіснувати кілька різних мікроорганізмів (Ерліх, боррелии, бабезии, анаплазми) і зараження тварин можливо відразу декількома збудниками одночасно. Зі слиною кліща в організм тварини потрапляють Ерліх, які розмножуються всередині цитоплазматичних вакуолей і в залежності від виду вражають переважно моноцити, гранулоцити, лімфоцити або мегакаріоцити.
Відбір проби до дослідження
в крові, сироватці, печінці, селезінці та нирках від домашніх тварин
Виявлення бактеріальної ДНК  Ерліхіозу (EHRL) в зразках  крові, уражених органів (селезінка, печінка, нирки).
Кров – Для запобігання згортання крові кров слід відбирати в пробірки з речовиною EDTA. Достатньою кількістю для виконання аналізу є 0,5 мл - 1 мл повної крові. Пробірку слід струсити, щоб кров змішалася з речовиною, що перешкоджає згортанню крові.
Патологічний матеріал. Зразки патологічного матеріалу тварин відбирають у вигляді шматочків 1-2см, поміщають в стерильні флакони або пакети, герметично їх закривають, складав в загальний поліетиленовий пакет, охолоджують транспортують в лабораторію, обкладаючи холодоагентами.
Вимога до біоматеріалу
При взятті матеріалу необхідно забезпечити умови, що виключають контамінацію зразка суміжними ділянками шкіри, інших поверхонь.
Кількість матеріалу має бути достатньою для проведення дослідження.
Доставляють в лабораторію в день відбору або на наступний день, зберігаючи при температурі від 2 до 8 ° С. Допускається зберігання матеріалу при температурі не вище мінус 16 ° С протягом 30 днів.